تیوب
تیوب

درباره تیوب

هدف اصلی از ایجاد و راه اندازی سایت و اپلیکیشن تیوب گردآوری همه خدمات خودروهای سبک وسنگین در سطح شهرها و تمامی جاده ها در هر نقطه از جای جای کشور است تا رانندگانی که در هر جاده یا مسیر به مشکلی برخورد کردند تنها با چند کلیک از طریق اپلیکیشن و یا سایت تیوب نزدیکترین قطعه فروش و یا مکانیک خود را پیدا کرده و با ایشان تماس بگیرند. این قابلیت برنامه و اپلیکیشن تیوب می تواند در داخل شهرها و جاده ها کمک حال تمامی رانندگان باشد.تمامی مکانیک ها و صاحبان مشاغل خدمات خودرویی با ثبت آگهی رایگان ، می توانند مشاغل خودرویی خود را به اکثر رانندگان معرفی نمایند. لازم به ذکر است که ثبت آگهی و معرفی خدمات و قطعات خودرویی کاملا” رایگان است.

 

امکانات و قابلیتهای تیوب

قابلیت نردبان
بعد از ثبت آگهی شما و تایید توسط تیم تیوب، آگهی شما در لیست آگهی های نشان داده شده در سایت و اپلیکیشن در معرض دید قرار می گیرد. با تایید آگهی های دیگر به یقین آگهی شما به قسمت های پایین تر منتقل می شود. با استفاده از قابلیت نردبان آگهی شما دوباره به بالای آگهی ها منتقل می شود. شاید بگویید که آگهی را پاک کرده و دوباره ثبت می کنم، اما باید در نظر داشته باشید که آگهی شما در این مدت توسط موتورهای جستجو شناخته شده و با این قابلیت شانس تماس از موتورهای جستجو را خواهید داشت در غیر این صورت مدتی را باید منتظر باشید تا دوباره موتورهای جستجو آگهی شما را پیدا کنند.

آگهی ویژه یا فوری
با استفاده از این قابلیت کلمه “آگهی ویژه” در آگهی شما با رنگ آبی درج شده و جلب توجه کرده و شانس دیده شدن آگهی شما بیشتر می شود.

تعرفه:

  • آگهی ویژه: کاربر عزیز با پرداخت 9000 تومان آگهی شما در قسمت آگهی های ویژه قرار خواهد گرفت.
  • نردبان: با پرداخت 7000 تومان کاربران محترم می توانند آگهی خود را در بالای آگهی ها نگه دارند.